1998, farebná serigrafia na papieri (23. nátlačok z nákladu 35), 61x59,5 cm, značené vpravo dole „E. Ovčáček 98“
2021, akryl, spray, pastel na plátne, 136x185 cm, značené vpravo dole „TK 21“
2020, akryl na plátne, 150x130 cm, značené vpravo dole „TK 20“
olej na plátne, 75x100 cm, značené vľavo dole „J. Horváth“
tempera na kartóne, 30x40 cm, značené vľavo dole „Neogrády A.“
akvarel na papieri, 46x56 cm, značené vpravo dole „Neogrády A.“
olej na plátne, 75x100 cm, značené vľavo dole „Neogrády A.“
olej na plátne, 40x50 cm, značené vpravo dole „Kotász K.“
1963, olej na plátne, 65,5x50 cm, značené vpravo dole „Szélig L. 963“
olej na preglejke, 55x49 cm, značené vpravo dole „Oláh Jolán“
olej na sololite, 70x50 cm, značené vľavo dole „Oláh Jolán“
1922, olej na dreve, 61x79 cm, značené vpravo dole „A. D. Goltz 22“
2. polovica 18. storočia, olej na plátne, 63x75,5 cm, neznačené